NAT 8252 – Elektroniczny presostat

trafagTrafag jest wiodącym światowym dostawcą wysokiej jakości czujników i urządzeń do monitorowania ciśnienia, temperatury oraz gęstości gazu. Oprócz szerokiej gamy standardowych i konfigurowalnych produktów, Trafag opracowuje także rozbudowane rozwiązania dla klientów OEM.

Firma Trafag założona w 1942 r. ma siedzibę w Szwajcarii i dysponuje szeroką siecią dystrybucyjną i usługową w ponad 40 krajach na całym świecie. Umożliwia to zapewnienie osobistej i profesjonalnej obsługi klienta oraz zapewnia, że ​​wszystkie usługi są najwyższej jakości. Potężne działy rozwoju i produkcji gwarantują, że produkty firmy Trafag są najwyższej jakości i precyzji, dostawy produktów są szybkie i niezawodne, a żądania klientów realizowane są niezwłocznie.

Technologia thin-film-on-steel

Bubikon, styczeń 2017 – Serce nowych elektronicznych presostatów NAT 8252 i NAH 8254 to bardzo solidny i nadzwyczaj stabilny czujnik w technologii thin-film-on-steel, który pozostaje dokładny i niezawodny nawet w trudnych warunkach, a to ze względu na potrójny zakres przeciążenia oraz w pełni spawaną konstrukcję. Elektroniczny układ oparty jest na autorsko zaprojektowanej elektronice ASIC, mikrochipie przeznaczonym do zastosowań, w których zapewnia optymalną kompensację temperaturową i linearyzację pomiaru w szerokim zakresie temperatur medium -40…+125°C.

Funkcja presostatu 1 lub 2 PNP

Miniaturowe presostaty NAT 8252 jak również NAH 8254 są dostępne z 1 lub 2 wyjściami przełączającymi (PNP). Maksymalny prąd łączeniowy wynoszący 400 mA łącznie dla obu wyjść jest dopuszczalny w zakresie temperatur od ‑40…+85°C. W całym zakresie temperatur -40…+125°C maksymalny prąd łączeniowy wynosi łącznie 200 mA dla obu wyjść.

Funkcje wyjść obejmują histerezę lub okno z opcją normalnie otwartą lub normalnie zamkniętą. Można również ustawić opóźnienie dla każdego styku. Dla 2-go styku dostępny jest tryb monitorowania „Device Ready”. W tym trybie styk zmienia stan, jeśli urządzenie pomyślnie zakończy fazę uruchamiania. W przypadku wystąpienia błędu podczas pracy stan zostanie przywrócony do stanu normalnego.

Przyłącza i dokładnośćprzyłącze procesowe M12 presostat

Standardowe przyłącze elektryczne do elektronicznych presostatów według VDMA 24574-1 to wbudowane złącze M12x1.5.

Dostępna jest dokładność 0,5%, a także 0,3% przy kompensacji temperaturowej oraz  linearyzacji. Miniaturowe elektroniczne presostaty są szybko dostępne w zakresach ciśnienia 0…2,5 do 0…600 bar. Te opcje przekształcają elektroniczne presostaty NAT 8252 i NAH 8254 w wszechstronne urządzenie do aplikacji takich jak obrabiarki, chłodnictwo, technologie procesowe czy hydraulika.

 

Zapraszamy na stronę firmy POLTRAF, gdzie można pobrać szczegółową kartę techniczną.

 

 

Presostaty NAT 8252 dostępne w ofercie firmy Poltraf Sp. z o.o. .