regin go wireless

Koncepcja Go Wireless

Wprowadzamy nową serię bezprzewodowych produktów Regin w naszym asortymencie! Zebraliśmy wszystkie bez-przewodowe produkty w nowej koncepcji „Go Wireless”. W zakresie produktów znajdziecie Państwo wszystko od czujników pokojowych i zewnętrznych do detektorów obecności oraz odbiornika, który obsługuje do 16 czujników. Wszystkie z nich są bardzo łatwe do integracji w systemach opartych o protokół Modbus.

go wireless czujniki

Najnowsza technologia bezprzewodowa

Koncepcja Go Wireless oparta jest na najnowszych technologiach komunikacji za pomocą częstotliwości radiowych, dzięki czemu produkty są niezwykle stabilne i niezawodne. Jeśli dodasz zasięg komunikacji do 2 km, masz doskonałe warunki do realizacji udanych projektów. Transmisja sygnału jest również szyfrowana i nie wpływa to na szybkość komunikacji – Go Wireless zapewnia jednocześnie szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność.

Świat możliwości

Nasza nowa koncepcja bezprzewodowa „Go Wireless” nie tylko oszczędza czas na instalacji, ale także otwiera możliwości wykorzystania nowoczesnej technologii w miejscach, gdzie wcześniej nie było to uzasadnione ekonomicznie lub nie możliwe z uwagi na charakter miejsca.

Instalacja

Teraz można zainstalować wydajne energetycznie rozwiązania w punktach takich jak obiekty zabytkowe czy budynki, w których nie ma możliwości stosowania rozległych instalacji kablowych.

Urządzenia bezprzewodowe są również łatwe w przenoszeniu. Jeśli w dowolnym momencie zmieni się przeznaczenie pomieszczenia lub też jak to jest w przypadku modułowych systemów biurowych, zmieni się rozkład pomieszczenia lub z innych powodów powstanie konieczność przeniesienia czujników, nie będzie z tym problemu. Wystarczy zdemontować je i ponownie zainstalować w nowych miejscach.

go wireless dane techniczne

go wireless regin bezprzewodowy

Tomasz Janicki – Specjalista do Spraw Technicznych – Akademia Regin – t.janicki@poltraf.com