FLS Sygnalizator Przepływu Regin

Trwa światowa podróż w kierunku najlepszych rozwiązań pomiarowych.
FLSX to seria elektromechanicznych sygnalizatorów przepływu
stosowanych w instalacjach grzewczych i chłodniczych.

Wśród wielu producentów urządzeń dla HVAC i BMS, jednym z wyróżniających się jest szwedzka firma Regin AB. Firma posiadająca ponad siedemdziesięcioletnie doświadczenie (rok założenia 1947) przede wszystkim w produkcji urządzeń dla systemów nadzoru budynków BMS i HVAC. Od początku istnienia, celem Regin było oferowanie wysokiej jakości rozwiązań, które mogłyby zostać wykorzystane w automatyce budynkowej. Dzięki szeregowi badań laboratoryjnych jak i współpracy z innymi producentami, Regin od lat tworzy urządzenia odznaczające się wyjątkowo wysokim współczynnikiem wydajności i jakości w stosunku do ceny.

FLSX to seria elektromechanicznych sygnalizatorów  przepływu do stosowania w systemach ogrzewania, a także chłodzenia. Idealnie nadaje się jako zabezpieczenie pracy pompy przed suchobiegiem. W zakres urządzeń FLSX wchodzą detektory przeznaczone do wody lub medium o charakterze korozyjnym. Posiadają wbudowany FLS sygnalizator reginprzełącznik bezpieczeństwa z sygnałem alarmowym do informowania o suchobiegu.

Materiał

Sygnalizatory przepływu Regin jest dostępne są w wersji miedzianej (do normalnych mediów) oraz ze stali nierdzewnej AISI 316L (do wody morskiej i medium korozyjnego).

Zastosowanie

Sygnalizatory przystosowane są do instalacji w zakładach przemysłowych:

  • Systemy grzewcze i klimatyzacji
  • Układyy chłodnicze
  • Systemy gaszenia pożaru i przeciw-pożarowe
  • Pompy ciepła
  • Urządzenia do monitorowania oleju
  • Układy smarowania

InstalacjaFLS regin sygnalizator

Sygnalizator przepływu można zainstalować   w pozycji poziomej lub pionowej. Musi być za-montowany daleko od łuków rurowych lub punktów dławiących. Urządzenie należy zamontować tak, aby strzałki odpowiadały kierunkowi przepływu mediów wewnątrz rury.

 

FLS Regin sygnalizator

 

Wyłączny przedstawiciel firmy Regin na Polskę – Poltraf Sp. z o.o.